Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vršovice: Investigativní novinář Standa Kachna odhalil schůzku tří hráčů SK Motorlet Praha s předním evropským hráčským agentem po přípravném utkání ObrazekSK Slavia Praha - SK Kladno ( 4:0). Obsah ani výsledek jednání se na místě zjistit nepodařilo, všichni aktéři jednání odmítli komentovat s odkazem na obchodní tajemství. Podle situace na fotografii se ale zdá, že Jirka už to podepsal a Maty právě podepisuje. Linhi na rozdíl od nich váhá. Do jednání později zasáhl i Roman A. ( foto - noha vpravo dole ). Již v loňské sezoně se totiž Honzu snažil přesvěčit, že by se pro velký fotbal měl nejprve rozehrát v Chelsea.

 Vše navíc potvrdil ( jako vždy dobře informovaný ) zdroj z pražských a brněnských trenérských kruhů -  Jirka.H.: "Galacticos II je pro Jirku i Matyho krok správným směrem a španělský fotbal tak konečne půjde nahoru. Linhi by měl spíš zamířit na ostrovy, tam se fotbal hraje víc na krev."

Ve večerních hodinách se Kachnovi podařilo dovolat Linhimu na mobil. Ten už byl o poznání sdílnějsí: "Je to tak, v Realu mi nabídli troje kopačky za sezonu, ale musel bych platit příspěvky. "Blues" mi k tomu přidali i chrániče a lahev na pití, a Roman mi slíbil, že příspěvky zaplatí ze svého, takže už nebylo co řešit. Zdravotní prohlídku na FTVS už mám úspěsně za sebou, příští týden se s tátou letím poohlídnout po nějakém bydlení v Londýně."

Pozitivně naladěni byli po telefonu i Jirka s Matym : "Konkurence se nebojíme, to by jsme měli zůstat doma? Raúl přece není nedotknutelný a navíc už není nejmladší. A jestli Cristiano začne i nahrávat, nasázíme pěkných pár gólů."

Trenér Jirka H. později dodal: "Za získané prostředky můžeme postavit železniční most přes Prokopské údolí až na Strahov a konečně přestěhovat naše nové tréninkové centrum na Barrandov. Ale teď mě omluvte, volá mi Ivan"  ( reprezentace ještě pořád nemá trenéra!!!, pozn. redakce ).

Uklízečka z katastrálního úřadu Kachnovi odpřísáhla, že zmiňované tréninkové centrum je opravdu převedeno na klub z Prahy 5 a své tvrzení dokumentovala bohužel velmi špatně čitelnou kopii kupní smlouvy, kterou má nyní Kachna k dispozici. Překvapivě výhodná cena ( 999 Kč v deseti splátkách pro Hl. město. + deset míčů Nike Total 90 vel.4 a dvě aluminiové branky 5x2 m pro jeden pražský klub ) byla s největší pravděpodobností výsledkem velice tvrdých jednání.

 

Obrazek

Všichni tři hráči večer odešli slavit do nedalekého bistra "U koziček" v Edenu, kde s kamarádem ( na fotce vedle ) probrali, jaké to je vyhrát Ligu mistrů.

 

 

O podrobnostech jednání Jirky H. s Ivanem  budeme dále informovat